شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین ظروف سفالی لعابدار

قیمت ظروف سفالی لعابدار 

به ظرف ساخته شده از گل که بین ۸۵۰ درجه سانتی گراد تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد آتش دیده و دارای تخلخل نامرتب باشد سفال می گویند. سفال در برخی مواقع فقط ب اشیاء سرامیکی بدون لعاب اطلاق می گردد. اولین ماده ی مصرفی در ساخت ظروف سفالی گل رُس یا خاک رس می باشد که به دلیل وجود مقادیر بالای آهن به رنگ سرخ است. برای ساخت ظرف های سفالی از چرخ سفال گری استفاده می شود. در سرامیک سازی فرانسه به سفال لعابدار منقوش، فائینس ( faience ) گفته می شود.

پیش از رواج شیشه سفالینه ها رایج ترین مظروفات بشر بودند. سفال گری از نخستین صنایع دستی بشر می باشد. 

فروش بهترین ظروف سفالی لعابدار

لیست قیمت ظروف سفالی لعابدار

لیست قیمت ظروف سفالی لعابدارچند نمونه از قیمت ظروف سفالی اعم از لعابدار و بدون لعاب را مطالعه می کنیم:

ظرف قیمت ظرف قیمت
بشقاب سفالی طرح ماهی ۲۵۰۰۰ کوزه سفالی بدون لعاب ۱۱۰۰۰
چراغ فانوس سفالی لعاب کاری شده ۶۰۰۰۰ ظروف هفت سین ۶۵۰۰۰
بشقاب طرح اِرَم  ۳۲۰۰۰ لیوان سفالی خاکاب طرح فیروزه ۱۱۹۰۰
بشقاب سفالی موژان طرح لعاب طلا ۸۶۰۰۰ پارچ سفالی خاکاب طرح فیروز ۳۵۹۰۰

انواع ظروف سفالی در بازار ایران

انواع ظروف سفالی در بازار ایراننرخ فروش ظروف سفالی لعابدار در اندازه های مختلف متفاوت است. در بازار های فروش انواع ظروف سفالی مختلف با روکش های لعابی و سرامیکی وجود دارد که شما جهت تهیه نرخ خرید آن ها می توانید به فروشندگان در بازار مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است در این مراکز فروش سفال خام نیز به فروش می رسد. شما در صورت تمایل به خرید ظروف سفالی خام و آموزش سفالگری در منزل جهت انجام لعاب کاری پر نقش و نگار می توانید به این مراکز فروش مراجعه کنید. مرکز فروش سفال خام در تهران یکی از معتبر ترین مراکز فروش این عرصه می باشد.

ظروف سفالی را به دو روش سنتی و صنعتی تولید می کنند که هر کدام از آن ها روش های خاص خودشان را دارند. اما پس از تولید ظروف سفالی آن ها را در دمای حرارتی معادل ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد به مدت ۸ ساعت می پزند. بنابراین اگر شما تمایل به خرید ظروف سفالی خام جهت انجام رنگ کاری های مختلف و هنر های دستی خود دارید، می توانید با مراجعه به مراکز خرید و فروش آن، آن ها را به ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

آدرس بازار سفال خام تهران را می توانید در سایت مرتبط با این مرکز بیابید.

مرکز فروش ظروف سفالی لعابدار

مرکز فروش ظروف سفالی  لعابدارمرکز فروش ظروف سفالی در تهران یکی از بزرگترین مراکز فروشی است که شما می توانید به خرید کوزه سفالی در انواع و اقسام طرح ها و نقوش و ابعاد با کاربری های مختلف بپردازید. 

استان همدان نیز به عنوان یکی از قطب های تولید انواع ظروف سفالی در کشور می باشد. شهر لالجین این استان به پایتخت سفال در جهان شهرت یافته است، از این رو سفال همدان دارای شهرت و اعتبار جهانی است و بخشی از تولیدات سفالی خود را به کشور های دیگر نیز صادر می کند. ظروف سفالی تولید شده در این ناحیه توسط مراکز پخش از تولید کننده دریافت و به سراسر کشور ارسال می شود. از این رو این محصولات در شهر های مختلف از جمله مرکز فروش ظروف سفالی در کرج و مرکز فروش ظروف سفالی در شیراز به عنوان دو نمونه ی دیگر از شهر های ارائه دهنده این محصولات محسوب می شوند.

مینا کاری یکی از انواع تزئیناتی است که بر روی سفال انجام می گیرد. این هنر به ابزار و وسایل زیر نیاز دارد: 

  • ظرف سفالی
  • لعاب میناکاری
  • سیاه قلم میناکاری
  • شابلون میناکاری

هر کدام از این مراحل موجب شکل گیری بخشی از هنر میناکاری بر روی سفال خواهد شد. انجام عمل مینا کاری روی ظروف سفالی خام موجب ایجاد ارزش افزوده و زیبایی خاصی در ان خواهد شد.از این رو قیمت سفال همدان میناکاری شده متفاوت از سایر انواع سفال ساده یا تزئین شده به شیوه های دیگر خواهد بود.

خرید اینترنتی ظروف سفالی

خرید اینترنتی ظروف سفالیامروزه فروشگاه های اینترنتی برای راحتی حال مشتریان و ارتقا و گسترش کار خود انواع محصولات و صنایع دستی را نیز پوشش می دهند. از این رو شما می توانید انواع ظروف سفالی مورد نظر خود را چه به صورت عمده و یا به صورت جزئی در طرح ها و رنگ های متنوع با انواع کیفیت ها انتخاب، سفارش و خریداری کنید و آن ها را با ضمانت سلامت و اصالت کالا درب منزل خود تحویل بگیرید. 

شرکت صنایع دستی آرتاووس شما را به خرید بهترین انواع سفال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید